Gerelateerde producten

Loading...
RENUBOX logoRENUBOX logo
Contact
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
350x250x27mm E Wit Nieuw
350x250x27mm E Wit Nieuw
10810 stuk(s) op voorraad
Vanaf€ 0,25Add to cart
0427 350x250x20mm E Wit Nieuw
0427 350x250x20mm E Wit Nieuw
10500 stuk(s) op voorraad
Vanaf€ 0,37Add to cart
0427 165x165x53mm E
0427 165x165x53mm E Wit Nieuw
Vanaf€ 0,68Add to cart
305x217x28mm E Wit Nieuw Plakstrip
305x217x28mm E Wit Nieuw Plakstrip
3600 stuk(s) op voorraad
Vanaf€ 0,36Add to cart
0427 250x180x60mm E
0427 250x180x60mm E Wit Nieuw
Vanaf€ 0,54Add to cart

Harderwijkerweg 140 B
3852 AH Ermelo
Nederland

+31 341 562 688
info@renubox.com

KvK: 08160274
BTW: NL818038871 B01

Loading...

© 2026 Renubox.com - onderdeel van Van de Velde Packaging Group

Loading...
  • Algemene voorwaarden
  • Retourbeleid
  • Privacyverklaring
  • Colofon
  • Cookiebeleid
  • Disclaimer
  • Kartonnen dozen
  • Duurzame dozen
  • Dozen op maat
  • Verpakkingsmaterialen
  • Opvulling
  • Over ons
  • Aanbiedingen
  • Loading...
    Loading...
    Loading...
    Loading...
    Loading...
    Loading...
    Hoofdcategorieën
    • Dozenzoeker
    • Tailored doos maken
    • Duurzame dozen
    • Verpakkingsmaterialen
    • Opvulmaterialen
    Handige links
    • Je eigen dozen verkopen
    • FEFCO codes uitgelegd
    • Golf soorten uitgelegd
    • Dozen bedrukken
    • Blog
    • Contact
    Loading...

    Aanvullende informatie

    Loading...

    Postdozen

    305x215x26mm E Wit Nieuw

    Loading...
    Loading...
    • Uit eigen voorraad leverbaar

    • Achteraf betalen mogelijk

    • Verzending België vanaf €45,-

    Vaak samen gekocht

    Aanvullende informatie

    Loading...
    305x215x26mm E Wit Nieuw

    305x215x26mm E Wit Nieuw is een nieuwe kartonnen doos met binnenmaten 305 × 215 × 26 mm, wit, uitgevoerd in E-golf golfkarton. Door het lage profiel is dit type ideaal als compacte verzenddoos voor platte producten, waarbij je inhoud strak op z’n plek blijft en je minder loze ruimte opvult.

    Omdat deze doos nieuw is, is hij ongebruikt en geschikt voor een professionele presentatie bij elke zending. Wist je dat RENUBOX ook Re-used en Surplus dozen heeft, deze zijn nog voordeliger en duurzamer: bekijk ons volledige aanbod aan duurzame dozen.

    • Beschikbaar per halve pallet of volle pallet(s)
    • Snelle levering vanuit eigen voorraad

    305x215x26mm E Wit Nieuw ideaal voor platte webshopzendingen

    Met E-golf is deze doos gemaakt voor lichte toepassingen tot circa 5 kg, perfect wanneer je veel kleine orders efficiënt wilt verwerken. Denk aan een dun product dat echt plat moet blijven, zoals een brochurepakket, kleine onderdelen in een zakje, of een compact accessoire dat binnen 26 mm hoogte past.

    Geschikt voor PostNL en DHL.

    Bestel vandaag bij RENUBOX

    Bij RENUBOX profiteer je van meer dan 45 jaar ervaring in kwalitatieve dozen voor logistiek en e-commerce. Je bestelt bij ons nieuwe, Re-used en Surplus dozen, met snelle levering vanuit eigen voorraad. Deze maat is praktisch voor herhaalzendingen en je bestelt eenvoudig per halve pallet of volle pallet(s). Bestel vandaag, zodat je volgende zending direct goed en efficiënt verpakt de deur uit gaat.

    Artikelnummer
    91190
    Gewicht
    0.01 kg
    Lengte
    305
    Breedte
    215
    Hoogte
    26
    GolfType
    E
    Dikte
    Enkele golf
    Kleur
    Wit
    Staat
    Nieuw
    Uiterlijk
    Onbedrukt
    305x215x26mm E Wit Nieuw
    Loading...

    305x215x26mm E Wit Nieuw is een nieuwe kartonnen doos met binnenmaten 305 × 215 × 26 mm, wit, uitgevoerd in E-golf golfkarton. Door het lage profiel is dit type ideaal als compacte verzenddoos voor platte producten, waarbij je inhoud strak op z’n plek blijft en je minder loze ruimte opvult.

    Omdat deze doos nieuw is, is hij ongebruikt en geschikt voor een professionele presentatie bij elke zending. Wist je dat RENUBOX ook Re-used en Surplus dozen heeft, deze zijn nog voordeliger en duurzamer: bekijk ons volledige aanbod aan duurzame dozen.

    • Beschikbaar per halve pallet of volle pallet(s)
    • Snelle levering vanuit eigen voorraad

    305x215x26mm E Wit Nieuw ideaal voor platte webshopzendingen

    Met E-golf is deze doos gemaakt voor lichte toepassingen tot circa 5 kg, perfect wanneer je veel kleine orders efficiënt wilt verwerken. Denk aan een dun product dat echt plat moet blijven, zoals een brochurepakket, kleine onderdelen in een zakje, of een compact accessoire dat binnen 26 mm hoogte past.

    Geschikt voor PostNL en DHL.

    Bestel vandaag bij RENUBOX

    Bij RENUBOX profiteer je van meer dan 45 jaar ervaring in kwalitatieve dozen voor logistiek en e-commerce. Je bestelt bij ons nieuwe, Re-used en Surplus dozen, met snelle levering vanuit eigen voorraad. Deze maat is praktisch voor herhaalzendingen en je bestelt eenvoudig per halve pallet of volle pallet(s). Bestel vandaag, zodat je volgende zending direct goed en efficiënt verpakt de deur uit gaat.

    Artikelnummer
    91190
    Gewicht
    0.01 kg
    Lengte
    305
    Breedte
    215
    Hoogte
    26
    GolfType
    E
    Dikte
    Enkele golf
    Kleur
    Wit
    Staat
    Nieuw
    Uiterlijk
    Onbedrukt
    VerpakkingseenheidAantalPrijs per eenheid
    Kwart pallet9450,53
    Halve pallet18900,41
    Pallet37800,36
    2 Pallets75600,33
    4 Pallets151200,31
    6 Pallets226800,30
    9850 stuk(s) Op voorraad
    Levertijd 2-3 werkdagen
    Vanaf€ 0,30

    Selecteer een hoeveelheid

    1x bevat 1 stuk
    0,53 per stuk
    Totaal€ 0,53