Gerelateerde producten

Loading...
RENUBOX logoRENUBOX logo
Contact
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
0201 180x120x100mm EB Bruin Nieuw
0201 180x120x100mm EB Bruin Nieuw
2780 stuk(s) op voorraad
Vanaf€ 0,32Add to cart
0201 580x380x190mm B Bruin Nieuw
sale
0201 580x380x190mm B Bruin Nieuw
3800 stuk(s) op voorraad
Vanaf€ 0,85 € 0,72Add to cart
0201 530x390x100mm B Bruin Nieuw
0201 530x390x100mm B Bruin Nieuw
6685 stuk(s) op voorraad
Vanaf€ 0,92Add to cart
0201 240x240x100mm B Bruin Nieuw
0201 240x240x100mm B Bruin Nieuw
4240 stuk(s) op voorraad
Vanaf€ 0,37Add to cart
0201 425x302x300mm B Bruin Nieuw
0201 425x302x300mm B Bruin Nieuw
4800 stuk(s) op voorraad
Vanaf€ 0,70Add to cart

Harderwijkerweg 140 B
3852 AH Ermelo
Nederland

+31 341 562 688
info@renubox.com

KvK: 08160274
BTW: NL818038871 B01

Loading...

© 2026 Renubox.com - onderdeel van Van de Velde Packaging Group

Loading...
  • Algemene voorwaarden
  • Retourbeleid
  • Privacyverklaring
  • Colofon
  • Cookiebeleid
  • Disclaimer
  • Kartonnen dozen
  • Duurzame dozen
  • Dozen op maat
  • Verpakkingsmaterialen
  • Opvulling
  • Over ons
  • Aanbiedingen
  • Loading...
    Loading...
    Loading...
    Loading...
    Loading...
    Loading...
    Hoofdcategorieën
    • Dozenzoeker
    • Tailored doos maken
    • Duurzame dozen
    • Verpakkingsmaterialen
    • Opvulmaterialen
    Handige links
    • Je eigen dozen verkopen
    • FEFCO codes uitgelegd
    • Golf soorten uitgelegd
    • Dozen bedrukken
    • Blog
    • Contact
    Loading...

    Aanvullende informatie

    Loading...

    Vouwdozen

    0201 180x120x100mm B Bruin Nieuw

    Loading...
    Loading...
    • Uit eigen voorraad leverbaar

    • Achteraf betalen mogelijk

    • Verzending België vanaf €45,-

    Vaak samen gekocht

    Aanvullende informatie

    Loading...
    0201 180x120x100mm B Bruin Nieuw

    0201 180x120x100mm B Bruin Nieuw is een nieuwe kartonnen doos met binnenmaten 180 × 120 × 100 mm, bruin van kleur, uitgevoerd als een standaard Amerikaanse vouwdoos (FEFCO 0201) in B-golf golfkarton.

    Omdat dit een nieuwe doos is, is hij ongebruikt en geschikt voor een consistente, professionele uitstraling in jouw magazijn en bij je verzending. Wist je dat RENUBOX ook Re-used en Surplus dozen heeft? Deze zijn nog voordeliger en duurzamer: bekijk ons volledige aanbod aan duurzame dozen.

    • Beschikbaar per halve pallet of volle pallet(s)
    • Snelle levering vanuit eigen voorraad

    0201 180x120x100mm B Bruin Nieuw ideaal voor kleine webshoporders en magazijnverpakking

    Dit formaat Amerikaanse vouwdoos (FEFCO 0201) is gemaakt voor efficiënt verpakken, stapelen en verzenden van compacte producten. B-golf is een lichte tot gemiddelde kwaliteit: ideaal voor inhoud tot circa 10 kg bij normaal gebruik. Denk aan kleine onderdelen, accessoires, kabels of een compact verpakt product dat binnen 180 × 120 × 100 mm moet passen.

    Geschikt voor PostNL en DHL.

    Bestel vandaag bij RENUBOX

    Bij RENUBOX bestel je met de zekerheid van meer dan 45 jaar ervaring in kwalitatieve verpakkingen. Je kiest bij ons uit nieuwe, Re-used en Surplus dozen, zodat je altijd de beste match vindt voor jouw toepassing en budget. We leveren snel vanuit eigen voorraad, en je bestelt eenvoudig per halve pallet of volle pallet(s). Voeg deze doos toe aan je volgende zending en houd je inpakproces strak en voorspelbaar.

    Artikelnummer
    91156
    Gewicht
    0.69 kg
    FefcoCode
    0201
    Lengte
    180
    Breedte
    120
    Hoogte
    100
    GolfType
    B
    Dikte
    Enkele golf
    Kleur
    Bruin
    Staat
    Nieuw
    Uiterlijk
    Onbedrukt
    0201 180x120x100mm B Bruin Nieuw
    Loading...

    0201 180x120x100mm B Bruin Nieuw is een nieuwe kartonnen doos met binnenmaten 180 × 120 × 100 mm, bruin van kleur, uitgevoerd als een standaard Amerikaanse vouwdoos (FEFCO 0201) in B-golf golfkarton.

    Omdat dit een nieuwe doos is, is hij ongebruikt en geschikt voor een consistente, professionele uitstraling in jouw magazijn en bij je verzending. Wist je dat RENUBOX ook Re-used en Surplus dozen heeft? Deze zijn nog voordeliger en duurzamer: bekijk ons volledige aanbod aan duurzame dozen.

    • Beschikbaar per halve pallet of volle pallet(s)
    • Snelle levering vanuit eigen voorraad

    0201 180x120x100mm B Bruin Nieuw ideaal voor kleine webshoporders en magazijnverpakking

    Dit formaat Amerikaanse vouwdoos (FEFCO 0201) is gemaakt voor efficiënt verpakken, stapelen en verzenden van compacte producten. B-golf is een lichte tot gemiddelde kwaliteit: ideaal voor inhoud tot circa 10 kg bij normaal gebruik. Denk aan kleine onderdelen, accessoires, kabels of een compact verpakt product dat binnen 180 × 120 × 100 mm moet passen.

    Geschikt voor PostNL en DHL.

    Bestel vandaag bij RENUBOX

    Bij RENUBOX bestel je met de zekerheid van meer dan 45 jaar ervaring in kwalitatieve verpakkingen. Je kiest bij ons uit nieuwe, Re-used en Surplus dozen, zodat je altijd de beste match vindt voor jouw toepassing en budget. We leveren snel vanuit eigen voorraad, en je bestelt eenvoudig per halve pallet of volle pallet(s). Voeg deze doos toe aan je volgende zending en houd je inpakproces strak en voorspelbaar.

    Artikelnummer
    91156
    Gewicht
    0.69 kg
    FefcoCode
    0201
    Lengte
    180
    Breedte
    120
    Hoogte
    100
    GolfType
    B
    Dikte
    Enkele golf
    Kleur
    Bruin
    Staat
    Nieuw
    Uiterlijk
    Onbedrukt
    VerpakkingseenheidAantalPrijs per eenheid
    Kwart pallet9000,36
    Halve pallet18000,28
    Pallet36000,24
    2 Pallets72000,22
    4 Pallets144000,21
    6 Pallets216000,20
    8675 stuk(s) Op voorraad
    Levertijd 2-3 werkdagen
    Vanaf€ 0,20

    Selecteer een hoeveelheid

    1x bevat 1 stuk
    0,36 per stuk
    Totaal€ 0,36