Gerelateerde producten

Loading...
RENUBOX logoRENUBOX logo
Contact
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Harderwijkerweg 140 B
3852 AH Ermelo
Nederland

+31 341 562 688
info@renubox.com

KvK: 08160274
BTW: NL818038871 B01

Loading...

© 2026 Renubox.com - onderdeel van Van de Velde Packaging Group

Loading...
  • Algemene voorwaarden
  • Retourbeleid
  • Privacyverklaring
  • Colofon
  • Cookiebeleid
  • Disclaimer
  • Kartonnen dozen
  • Duurzame dozen
  • Dozen op maat
  • Verpakkingsmaterialen
  • Opvulling
  • Over ons
  • Aanbiedingen
  • Loading...
    Loading...
    Loading...
    Loading...
    Loading...
    Loading...
    Regelen of Berekenen
    • Dozenzoeker
    • Keuzehulp
    • Duurzaamheid berekenen
    • Doos bedrukken
    • Doos op maat maken
    Service & Informatie
    • Veelgestelde vragen
    • Je eigen dozen verkopen
    • Blogs en kennis
    • Contact
    Loading...

    Aanvullende informatie

    Loading...

    Surplus dozen

    300x210x100mm Massief Bruin Rest nieuw - Deksel

    Loading...
    Loading...
    • Uit eigen voorraad leverbaar

    • Achteraf betalen mogelijk

    • Gratis verzending NL vanaf €200,-

    Vaak samen gekocht

    Aanvullende informatie

    Loading...
    300x210x100mm Massief Bruin Rest nieuw - Deksel

    Artikelnummer
    90309
    Gewicht
    0.01 kg
    Lengte
    300
    Breedte
    210
    Hoogte
    100
    Dikte
    Massief
    Kleur
    Bruin
    Staat
    Rest nieuw
    Uiterlijk
    Onbedrukt
    GolfType
    Massief
    300x210x100mm Massief Bruin Rest nieuw - Deksel
    Loading...

    Artikelnummer
    90309
    Gewicht
    0.01 kg
    Lengte
    300
    Breedte
    210
    Hoogte
    100
    Dikte
    Massief
    Kleur
    Bruin
    Staat
    Rest nieuw
    Uiterlijk
    Onbedrukt
    GolfType
    Massief
    2000 stuk(s) Op voorraad
    Levertijd 2-3 werkdagen
    VerpakkingseenheidAantalPrijs per eenheid
    Kwart pallet5000,18
    Halve pallet10000,14
    Pallet20000,12
    2 Pallets40000,11
    4 Pallets80000,10
    6 Pallets120000,09
    Vanaf€ 0,09
    0201 500x400x400mm BC v1
    0201 500x400x400mm BC Bruin Surplus
    2700 stuk(s) op voorraad
    Vanaf€ 1,68Add to cart
    0201 495x390x160mm BE v1
    0201 495x390x160mm BE Wit Surplus
    8510 stuk(s) op voorraad
    Vanaf€ 1,18Add to cart
    0201 600x260x345mm EB v1
    0201 600x260x345mm EB Bruin Surplus
    335 stuk(s) op voorraad
    Vanaf€ 1,25Add to cart
    0201 274x274x229mm C v1
    0201 274x274x229mm C Bruin Surplus
    100 stuk(s) op voorraad
    Vanaf€ 0,54Add to cart
    0201 325x265x405mm B v1
    0201 325x265x405mm B Bruin Surplus
    600 stuk(s) op voorraad
    Vanaf€ 0,59Add to cart

    Selecteer een hoeveelheid

    1x bevat 1 stuk
    0,18 per stuk
    Totaal€ 0,18