Gerelateerde producten

Loading...
RENUBOX logoRENUBOX logo
Contact
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Harderwijkerweg 140 B
3852 AH Ermelo
Nederland

+31 341 562 688
info@renubox.com

KvK: 08160274
BTW: NL818038871 B01

Loading...

© 2026 Renubox.com - onderdeel van Van de Velde Packaging Group

Loading...
  • Algemene voorwaarden
  • Retourbeleid
  • Privacyverklaring
  • Colofon
  • Cookiebeleid
  • Disclaimer
  • Kartonnen dozen
  • Duurzame dozen
  • Dozen op maat
  • Verpakkingsmaterialen
  • Opvulling
  • Over ons
  • Aanbiedingen
  • Loading...
    Loading...
    Loading...
    Loading...
    Loading...
    Loading...
    Regelen of Berekenen
    • Dozenzoeker
    • Keuzehulp
    • Duurzaamheid berekenen
    • Doos bedrukken
    • Doos op maat maken
    Service & Informatie
    • Veelgestelde vragen
    • Je eigen dozen verkopen
    • Blogs en kennis
    • Contact
    Loading...

    Aanvullende informatie

    Loading...

    Vouwdozen

    0201 180x120x90mm B Bruin Nieuw

    Loading...
    Loading...
    • Uit eigen voorraad leverbaar

    • Achteraf betalen mogelijk

    • Gratis verzending NL vanaf €200,-

    Vaak samen gekocht

    Aanvullende informatie

    Loading...
    0201 180x120x90mm B Bruin Nieuw

    0201 180x120x90mm B Bruin Nieuw is een nieuwe kartonnen doos met binnenmaten 180 × 120 × 90 mm, bruin, uitgevoerd als een standaard Amerikaanse vouwdoos (FEFCO 0201) in B-golf golfkarton.

    Omdat dit een nieuwe doos is, is hij ongebruikt en geschikt voor een professionele, consistente presentatie in jouw magazijn en bij verzending. Wist je dat RENUBOX ook Re-used en Surplus dozen heeft? Deze zijn nog voordeliger en duurzamer.

    • Beschikbaar per halve pallet of volle pallet(s)
    • Snelle levering vanuit eigen voorraad

    0201 180x120x90mm B Bruin Nieuw ideaal voor compacte webshoporders en magazijnverpakking

    Deze FEFCO 0201 vouwdoos in B-golf is een praktische keuze voor dagelijkse verzending en opslag, met een goede balans tussen stevigheid en verwerkingstempo. B-golf is typisch geschikt voor lichte tot middelzware inhoud tot circa 10 kg, afhankelijk van jouw stapeling en handling. Door het compacte formaat is dit een passende doos voor bijvoorbeeld kleine onderdelen, accessoires, kabels of een stapeltje kleine retailverpakkingen die binnen 180 × 120 × 90 mm moeten blijven.

    Geschikt voor verzending via PostNL en DHL.

    Bestel vandaag bij RENUBOX

    Bij RENUBOX profiteer je van meer dan 45 jaar ervaring in kwalitatieve dozen voor logistiek, opslag en e-commerce. Je kunt bij ons terecht voor nieuwe dozen én voor Re-used en Surplus dozen, zodat je altijd een passende keuze hebt voor jouw toepassing en budget. We leveren snel vanuit eigen voorraad en je bestelt eenvoudig per halve pallet of volle pallet(s). Bestel nu, zodat je volgende zending direct efficiënt en uniform verpakt de deur uit kan.

    Artikelnummer
    90006
    Gewicht
    0.05 kg
    FefcoCode
    0201
    Lengte
    180
    Breedte
    120
    Hoogte
    90
    GolfType
    B
    Dikte
    Enkele golf
    Kleur
    Bruin
    Staat
    Nieuw
    Uiterlijk
    Onbedrukt
    0201 180x120x90mm B Bruin Nieuw
    Loading...

    0201 180x120x90mm B Bruin Nieuw is een nieuwe kartonnen doos met binnenmaten 180 × 120 × 90 mm, bruin, uitgevoerd als een standaard Amerikaanse vouwdoos (FEFCO 0201) in B-golf golfkarton.

    Omdat dit een nieuwe doos is, is hij ongebruikt en geschikt voor een professionele, consistente presentatie in jouw magazijn en bij verzending. Wist je dat RENUBOX ook Re-used en Surplus dozen heeft? Deze zijn nog voordeliger en duurzamer.

    • Beschikbaar per halve pallet of volle pallet(s)
    • Snelle levering vanuit eigen voorraad

    0201 180x120x90mm B Bruin Nieuw ideaal voor compacte webshoporders en magazijnverpakking

    Deze FEFCO 0201 vouwdoos in B-golf is een praktische keuze voor dagelijkse verzending en opslag, met een goede balans tussen stevigheid en verwerkingstempo. B-golf is typisch geschikt voor lichte tot middelzware inhoud tot circa 10 kg, afhankelijk van jouw stapeling en handling. Door het compacte formaat is dit een passende doos voor bijvoorbeeld kleine onderdelen, accessoires, kabels of een stapeltje kleine retailverpakkingen die binnen 180 × 120 × 90 mm moeten blijven.

    Geschikt voor verzending via PostNL en DHL.

    Bestel vandaag bij RENUBOX

    Bij RENUBOX profiteer je van meer dan 45 jaar ervaring in kwalitatieve dozen voor logistiek, opslag en e-commerce. Je kunt bij ons terecht voor nieuwe dozen én voor Re-used en Surplus dozen, zodat je altijd een passende keuze hebt voor jouw toepassing en budget. We leveren snel vanuit eigen voorraad en je bestelt eenvoudig per halve pallet of volle pallet(s). Bestel nu, zodat je volgende zending direct efficiënt en uniform verpakt de deur uit kan.

    Artikelnummer
    90006
    Gewicht
    0.05 kg
    FefcoCode
    0201
    Lengte
    180
    Breedte
    120
    Hoogte
    90
    GolfType
    B
    Dikte
    Enkele golf
    Kleur
    Bruin
    Staat
    Nieuw
    Uiterlijk
    Onbedrukt
    22160 stuk(s) Op voorraad
    Levertijd 2-3 werkdagen
    VerpakkingseenheidAantalPrijs per eenheid
    Kwart pallet12750,30
    Halve pallet25500,23
    Pallet51000,21
    2 Pallets102000,18
    4 Pallets204000,18
    6 Pallets306000,17
    Vanaf€ 0,17
    0201 390x290x190mm B Bruin Nieuw
    0201 390x290x190mm B Bruin Nieuw
    1950 stuk(s) op voorraad
    Vanaf€ 0,60Add to cart
    0201 390x330x490mm B Bruin Nieuw
    0201 390x330x490mm B Bruin Nieuw
    1050 stuk(s) op voorraad
    Vanaf€ 0,81Add to cart
    0201 425x302x150mm B Bruin Nieuw
    0201 425x302x150mm B Bruin Nieuw
    5690 stuk(s) op voorraad
    Vanaf€ 0,63Add to cart
    0201 580x380x500mm B Bruin Gebruikt
    0201 580x380x500mm B Bruin Gebruikt
    65 stuk(s) op voorraad
    Vanaf€ 0,98Add to cart

    Selecteer een hoeveelheid

    1x bevat 1 stuk
    0,30 per stuk
    Totaal€ 0,30